Segmenty, které obsluhujeme

ISMM je partnerem a dodavatelem komplexních řešení v oblasti strojírenské výroby na průmyslových trzích. Stěžejními segmenty, které obsluhujeme, jsou zemědělská a manipulační technika a automotive, naše technologie je však možné uplatnit v jakémkoliv strojírenském odvětví.

Zemědělská technika

ISMM je předním dodavatelem nejvýznamnějších evropských výrobců zemědělské techniky. V současné době tvoří dodávky kompletních sestav a jednotlivých komponentů pro zákazníky v zemědělském sektoru více než 70 % celkové produkce ISMM. Výroba je zaměřena na svařování částí zemědělských strojů (např. secí stroje, postřikovače, kultivátory půdy, sklízecí stroje) obvykle včetně povrchové úpravy a montáže do modulových podskupin, které jsou připraveny k finální montáži.

Našimi dlouholetými zákazníky jsou např. společnosti LEMKEN GmbH & Co. KG (Německo), PÖTTINGER Deutschland GmbH (Německo) nebo HORSCH Maschinen GmbH (Německo).

Manipulační technika

V segmentu manipulační techniky dodává společnost ISMM svařované komponenty také řadě významných zákazníků, mezi které patří např. společnosti HMF Group A/S (Dánsko), Tobroco (Nizozemsko) nebo Dautel GmbH (Německo). Výroba je zaměřena zejména na díly pro jeřáby, popř. svařované podsestavy pro zdvihací techniku a aktuálně tvoří zhruba 25 % celkové produkce ISMM.

Automotive

Sekce automotive je zaměřena na výrobu různých druhů funkčních jednotek vznikajících na základě specifických požadavků z automobilového průmyslu. Mezi naše zákazníky patří např. společnosti Cabinespecialist (Nizozemí) nebo Schrader Fahrzeug GmbH (Německo).