Cz verze Deutsch English
youtube ismm.czlinkedin ismm.czfacebook ismm.cz
Tel.: 00420 596 113 910
Fax: 00420 596 112 583
E-mail: info@ismm.cz
ISMM Production & Business Cooperation s. r. o.
Pražáková 218/7
CZ-709 00 Ostrava-Mariánské Hory
www.egas.cz www.teso-jistebnik.cz/ www.hotel-gong.c www.minigolf-tenis-libotin.cz/ foto ISMM

Zemědělská technika

ISMM je subdodavatelem nejvýznamnějších evropských výrobců zemědělské techniky. V současné době tvoří dodávky kompletních sestav a jednotlivých komponentů pro zákazníky v zemědělském sektoru více než 70 % celkové produkce ISMM.

Výroba je zaměřena na svařování částí zemědělských strojů včetně povrchové úpravy a montáže do komplexních celků.

ISMM dodává např. komplexní podvozkovou část secího stroje, která zahrnuje svařování jednotlivých sestav vč. práškového lakování, montáže do komplexnějších celků a osazení hydraulickými prvky, dále svařované rámy secích strojů (cca 50 – 250 kg) a ostatní drobné svařence (5 – 50 kg).

Významným zákazníkem společnosti ISMM je společnost LEMKEN GmbH & Co. KG (Německo), které ISMM dodává kompletní moduly pro zemědělskou techniku na přípravu půdy k setbě. Jedná se o montované funkční podsestavy strojů typu SYSTÉM KORUND a KOMPAKTOR vč. povrchové úpravy práškovým lakováním.

Dalším ze základních kamenů výroby společnosti ISMM je produkce pro společnost Pöttinger Deutschland GmbH (Německo), které dodáváme různé typy svařovaných komponentů do secích strojů.

ISMM je rovněž dodavatelem podpůrných rámů pro postřikovače bavorské společnosti HORSCH LEEB Application Systems GmbH (Německo).

V roce 2011 se stala dalším zákazníkem ISMM německá společnosti HORSCH Maschinen GmbH (Německo), které ISMM dodává také svařence pro zemědělskou techniku, konkrétně pro secí stroje a kultivátory půdy.

Příkladem dalších produktů dodávaných zákazníkům ze zemědělského sektoru jsou svařované rámy pro sklízecí stroje společnosti AVR bvba (Belgie).

V minulosti společnost ISMM dodávala svařované stěny a sloupy z ohýbaných plechů včetně povrchové úpravy, které jsou používány do vyklápěcích přívěsů, balících strojů a strojů k odklízení sněhu, společnosti ORKEL AS (Norsko) a svařence pro sklízecí techniku společnosti Mengele (Německo) či rozmetadla společnosti SAMSON AGRO (Dánsko).
logo ISMM
ISMM Production & Business Cooperation s.r.o.
ISMM Project & Training s.r.o.
Pražákova 218/7
CZ-709 00 Ostrava Mariánské Hory, Česká republika
Tel.: 00420-596 113 910
Fax: 00420-596 112 583
www: https://www.ismm.cz
E-mail: info@ismm.cz

youtube ismm.czlinkedin ismm.czfacebook ismm.cz

<
>