Cz verze Deutsch English
Tel.: 00420 596 113 910
Fax: 00420 596 112 583
E-mail: info@ismm.cz
ISMM Production & Business Cooperation s. r. o.
Pražáková 218/7
CZ-709 00 Ostrava-Mariánské Hory
foto ISMM

OPERÁTOR SVAŘOVACÍHO ROBOTA - Štítina

Náplň práce:

  • obsluha svářecího robota, příprava materiálu,
  • kontrola materiálu a hotového výrobku,
  • kontrola procesu svařování,
  • odpovědnost za dodržování pracovních a kontrolních standardů,
  • pomocné práce na pracovišti.

Požadujeme:

  • minimálně vyučení v technickém oboru,
  • praxe výhodou, nikoliv podmínkou, příležitost pro šikovné absolventy,
  • znalost svařování výhodou,
  • spolehlivost, samostatnost, manuální zručnost,
  • ochota učit se novým věcem,
  • znalost práce s PC.

Nabízíme:

  • práci ve stabilní a prosperující společnosti,
  • firemní stravování,
  • možnost získání delší dovolené,
  • podnikové půjčky,
  • čisté a příjemné pracovní prostředí,
  • odpovídající platové ohodnocení,
  • možnost seberealizace a profesního růstu.

V případě zájmu zašlete svůj životopis na lenka.duskova@ismm.cz nebo se informujte na čísle 774 379 176 (po - pá 8:00 - 15:30) u Ing. Duškové Lenky – HR manažerky, nebo se osobně informujte ve výrobním závodě Štítina na adrese Hlavní 343.

Provoz: dvousměnný

Odpověď na pozici:

Vaše jméno:

Telefon:

Příloha: (např. životopis, certifikáty...)

Soubor 1:

Poznámka:

Kontrolní součet: (nutno napsat)
kolik je pět + pět ?

Kliknutím na níže uvedené tlačítko „ODESLAT“ udělujete společnostem skupiny ISMM (dále také jen „Společnosti“) souhlas dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, s uchováváním, (resp. vedením v evidenci), nakládáním a zpracováváním Vašich osobních údajů, které ve svém životopise uvádíte (dále jen „údaje“). Společnosti budou tyto údaje vést v evidenci pro účely možné pracovní nabídky, a to po dobu 3 let, ode dne udělení Vašeho souhlasu. Souhlas můžete kdykoliv odvolat na lenka.duskova@ismm.cz, čímž bude Váš životopis z evidence odstraněn.

logo ISMM
ISMM Production & Business Cooperation s.r.o.
ISMM Project & Training s.r.o.
Pražákova 218/7
CZ-709 00 Ostrava Mariánské Hory, Česká republika
Tel.: 00420-596 113 910
Fax: 00420-596 112 583
www: http://www.ismm.cz